Warsztaty i Wykłady

Antoni Przechrzta - Artysta, Nauczyciel, Uzdrowiciel
Antoni Przechrzta Artysta i Nauczyciel

Antoni Przechrzta prowadzi również warsztaty samorealizacji, jest autorem skutecznej metody rozwoju intuicji / postrzegania pozazmysłowego, praktykuje duchowego uzdrawianie oraz psychoterapię.

Ukończył kurs mistrzowski Ustawień Rodzinnych u Berta Hellingera. W terapii wykorzystuje elementy intuicji i jasnowidzenia odwołując się do obszarów duchowych człowieka.

Antoni jest dyrektorem Instytutu Realizacji Siebie i prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli (PSDU). Jako terapeuta z wieloletnim doświadczeniem i praktyką nauczycielską, daje studentom możliwość nie tylko do nauczenia się tych umiejętności, ale też rozwiązania istotnych życiowych problemów, już podczas zajęć.

WARSZTATY WIDZENIA AURY DLA ARTYSTÓW – prowadzi Antoni Przechrzta

CZYM JEST AURA CZŁOWIEKA

Aura człowieka – biopole, pole energii otaczające ciało fizyczne – to prawie niewidzialna emanacja, która otacza wszystko co żyje. W rzeczywistości aura odzwierciedla życiową energię. Patrząc na człowieka i doszukując się w nim aspektu psychologicznego i duchowego oraz sytuacji w jakiej on się znajduje nie sposób byłoby nie skorzystać z możliwości jaką jest nauczenie się gołym okiem zobaczenia tego, co się dzieje w aurze.

KOMU MOŻE POMÓC WIDZENIE AURY

Szczególnie byłoby to pomocne dla studentów sztuki, którzy rysują / malują czy rzeźbią akty, portrety. Studio aktu jest idealnym środowiskiem, w którym można utrwalać te możliwości.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

Podczas ćwiczeń uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami aury, jej interpretacją znaczeniową, zobaczą przykładowe zdjęcia aury / pola siły życiowej oraz będą mieli możliwość przećwiczenia technik prowadzących bezpośrednio do zobaczenia aury. Uczestnicy będą mogli ją namalować /narysować.

Kurs podstawowy to około 2-3 godzin ćwiczeń.

Na warsztatach widzenia aury każdy z uczestników będzie miał możliwość zapoznania się z autorskimi metodami Antoniego Przechrzty i przećwiczeniu ich. Umożliwią one rozwój zdolności widzenia otoczki wokół ciała fizycznego od bardzo podstawowych do bardziej subtelnych obszarów.

W historii wielu artystom przyszło malować aurę albo przynajmniej aureole, niektórzy mogli je widzieć a inni pewnie malowali z wyobraźni. Wielu mogło mieć taką zdolność już od dziecka albo widzieli poprzez żmudne ćwiczenia. Mistycy o ogromnym potencjale siły duchowej widzieli aurę z łatwością. Na warsztatach dla artystów każdy zobaczy aurę gołym okiem – przynajmniej jej pierwsze poziomy.

AURA W BADANIACH NAUKOWYCH

Jest wiele badań naukowych, które potwierdzają fakt, że człowiek wokół swojego ciała ma pole siły życiowej, które prze pomocy odpowiedniej aparatury może być sfotografowane czy nagrane na żywo np. fotografia kirlianowska (której odkrywcą i konstruktorem był polski lekarz i naukowiec Jakub Jodko Narkiewicz już w XIX wieku).

CO DAJE WIDZENIE AURY

Zdolność widzenia aury pomaga artyście w bardziej całościowym zobaczeniu człowieka np. w portrecie. Daje szansę lepszego przedstawienia jego natury. To pole siły życiowej świadczy o potencjale energetycznym, rodzaju emocji i sile życiowej człowieka. Jakość barw sygnalizuje o jakości życia. Piękne, jasne kolory informują o zdrowiu, inteligencji, miłości, świadomości, mądrości, wiedzy, intelekcie. Kolory przyciemnione, zabrudzone informują o niskim poziomie energii, dysharmonii ciała i duszy.

Według kardiologa prof. dr hab. Mariusza Łapińskiego analiza aury ludzkiej przy pomocy np. urządzeń Korotkowa może dostarczyć w sposób nieinwazyjny informacji o stanie zdrowia człowieka o wiele wcześniej niż poważna choroba się zamanifestuje w jego ciele.

Dobrze by było, gdyby absolwenci wyższej szkoły artystycznej interesujący się postacią ludzką w swojej twórczości zapoznali się z metodami widzenia aury.

ZAPISY NA WARSZTATY

W sprawie szczegółów proszę o kontakt telefoniczny: PL: (+48) 600 587 848 / UK: (+44) 797 144 7342 lub mailowy: przechrzta@hotmail.com